reede, juuni 29

Nüüd tuleb minulgi kiiksud kirja panna, sest Anniki avaldas vastava soovi.

Kõige esimesena tuli mulle pähe see, et kui näiteks palutakse kellelgi kõva häälega rääkida. No mida, hääl ei saa ju olla kõva vaid ainult vali :). Sarnane kiiks on seotud mu esimese õpitud erialaga: pean alati parandama kui keegi räägib musta-valgekirjudest lehmadest. Ametlikult on nad mustakirjud :)

Mulle meelidb kui mul on oma käsitööraamatud, -ajakirjad, -töövahendid. Mull ei meelid kui pean neid jagama või kelleltki laenama. Ka peaksid töövahendid olema korralikud, st ei tohi olla nürid, roostes vm veaga. Aga see tegelikult vist ei olegi kiiks, sest korralik töövahend tagab mõnusama töö.

Tööga seotud kiiks on see, et antud ülesanne tuleb kohe ära teha, siis saab pärast rohkem laiselda :) Nii võib vahel lõunasöök ka ära ununeda.

Värvidega seotult tuleb pähe see, et paar aastat tagasi üritasin ennast rohelise-lembusest välja ravida (riietekapi sisu muutus väga ühetooniliseks). Aga kui olin aru saanud, et esimesena näen poes vaid rohelisi asju, siis loobusin.

Ja Tiinaga sarnaselt ei raatsi samuti midagi ära visata, sest ähk lääb tarvis. Jutt käib siis käsitööks sobilike asjade ja materjalide kohta.

Kindlasti on veel palju kiikse aga meelsasti tutvuks nüüd Kayli, Kati ja Gixy kiikse :)

1 kommentaar:

Kayl ütles ...

Ohhh.... tegid ära:P ei osanud oodata, et mind kiiksudega letti võetakse. Ilmselt on neid mul siiski nii palju, et ise ka enam aru ei saa, mis kiiks ja mida saab normaalseks käitumiseks pidada :D Ma natuke seedin enne avalikustamist ;)