pühapäev, oktoober 7

Peaaegu kuu vaikus. Tegemisi nii palju olnud, et kuidagi pole mahti blogi täiendada. Nädalavahetused ja õhtud on tänu sõprusele Tiigriga olnud täidetud arvutiga. Veel ei saa neid asju tehtuks lugeda, aga suure sebimise ots selleks korraks paistab.
Käsitööd olen ka veidi siiski teinud. Kayl'i ässitamisel kudusin tüdrukutele näidiseks ühe Calorimetry. Sel aastal on mul nii tublid viiendikud, et mina pean pidevalt uuteks ideede ettesöötmiseks valmis olema. Ma arvan, et üks tüdruk koob kiiremini kui mina :) Lihtsalt mustri lugemine ei ole veel käppas. Esimest aastat õpetan ka neljanda klassi piigasid ja jälle jagub vaid kiitust - enamus on kiired õppijad ja mis peamine - tahtmist jagub. Olen juba mitu aastat rääkinud, et neljas võiks käsitööõpsi käe alla tulla, sest V alustada on tiba hilja (kui klassiõpetaja pole enne üldse heegeldamist-kudumist õpetanud), sest käed on "kanged" ja tahtmine hakkab ka juba vähenema. Sel aastal on mul siis tõestus, et mu jutul tõepõhi all :)
Poolikuid töid on karjakaupa - kõige paremini edenevad sõrmikud, teised asjad (nt heegeldatud kilpkonanke jms) on klassis kätte võtmiseks ja seetõttu valmivad väga aeglaselt. Kayl'i Urchini proovimisel tekkis tahtmine endale ka selline kududa. Mulle tundus, et mulle sobib see paremini, kui enamikul piltidel nähtud ;) aga ma hetkel suudan ennast taltsutada ja ei võta veel üht tööd ette, enne kui mõni asi ka valmis. Ja siis ehk tulevad pildid ka.
Aga täna leidsin tänu Del.icio.us'ile laheda lingi (te ikka kasutate Del.icio.us't oma linkide hoidmiseks ja põnevate kohtade jagamiseks? Kui ei, siis hakake seda tegema, elu muutub kergemaks ja lõbusamaks). Ajaveeb What not to crochet on lõbus lugemine.

Pildid What not to crochet blogist /Pictures from What not to crochet


I have been very busy lately. I made some teaching materials to ICT tutors. Not much crafting - only one Fo and lot of WIPs. I made calorimetry as a sample to my students. Girls from 4th and 5th grade are very quick and I need lot of ideas. They just learned how to knit, but they are really enjoy knitting. Now I want to try knit Urchin from Knitty, because I tried Kayl's urchin and it looked good :) Today I found fun link via Del.icio.us (Do you use it? If not, start to use right now :) it make's your life easier). This blog What not to crochet is very funny

Kommentaare ei ole: