teisipäev, detsember 11

Pikk vaikus ja vanad võlad!
Peale hullumeelset töötempot, mis kestis pea 17. novembrini kui polnud tükk aega ühtki täiesti vaba nädalavahetust, olen ma nüüd laisk. Mõtteid, mida teha ja mida kirjutada on palju, aga...jaksu ei ole. No pole hullu, eks läheb üle, kui päike paistma hakkab ja selle halli poaaröö lõpetab. Peamine, et tempo maha sai.
Aga võlgadest. Rohkem kui nädal tagasi sain ma oma salasõbralt viimase paki. Ma olen ülirahul, et selle vahetusega liitusin. Pakid on vahvad olnud :) Olen küll veendunud, et mu salasõber on parim
.
Seekord harutasin rohelise pakkepaberi seest välja pisikese puust soki kujulise võtmehoidja, armsa sokilõnga koos mustriga (sokke ma sellest küll ei tee - nii mõnusalt pehme on see lõng). Samas pakis olid puust vardad...vot nende üle olen ekstraõnnelik. Pole küll uurinud et mis puuga on tegu, aga kül ma selle ka välja nuhin. Siis oli pakis veel vahva volditav joonlaud ja pakk lapitekkide mustritega. Mulle tundub, et meie kirjasõprus Rosiega jätkub :)
Veel olen saanud taimedega värvimise raamatu õnnelikuks omanikuks. Tänu tuttavale käsitööõpsile on raamatus ka autogramm. Aivi Maandi raamat on tõeliselt hea õppevahend sellise lõngavärvimise kunsti proovijatele ja kevadel, kui aega rohkem(kmkm...loota ikka võib) tahaks katsetada nii mõndagi taime
.

I got my last SP parcel..and I must say - MY SECRET PAL IS THE BEST! Rosie has sent me lovely parcels and I hope that our (mail)friendship will continue. Two weeks ago I got a new book. It's about how to make natural dyes from plants. It's very good and interesting book with good photos.

Mõned pildid ka sellest, kui ma pilliroogu laisi äärest toomas käsin. Luiki oli vähe ja vett väga palju. Üsna keeruline oli saapaid üle ujutamata tervete roogudega võsast välja tulla. Kummalisi asju nägin ka, nt ...sokk oksal (mitte meie pere oma :) ) ja kummaline seen okstel...välja nägi väga pehme.

Some pictures I made by the lake. There where only few swans (last year I saw over 50 swans). But I saw some weird things - sock and I think that this white thing is some kind of fungus.

2 kommentaari:

Hobbygåsa ütles ...

Great gifts, lucky you! Nice photo's of the nature too. Here we have snow and minus 10 degrees celcius... Have a nice week!

Hobbygåsa ütles ...

I wish you a Merry Christmas and a Happy New year!