laupäev, aprill 28
Viimane nädal on olnud täis sebimist. Lisaks veel välised pingetekitajad, aga nendest ei räägi, seda kuuleb niigi igalt poolt.
Oma sünnipäeva veetsin ma pealinnas, õppides tundma uut ja huvitavat masinat, mille ma oma klassi saan. Hilinesin üritusele poolteist tundi, sest udu tõttu ei lennanud lennuk õigel ajal välja. Aga ega sest hullu olnudki. Ei tea kuidas teiste kursuslaste esmane reaktsioon oli, aga suutsin üsna rahulikuks jääda (eks talvine kokkupuude oli kasuks). Hea meel on küll, sest meie kool poleks suutnud sellist aparaati kunagi muretseda. Ah et millest jutt...Husqvarna tikkimismasin Designer 1, kui mu mälu mind ei peta :) Tegime pisikese proovitöö ka.
Keegi mu tuttavatest arvas selle peale, et ju nüüd lapsed enam tikkida sul küll ei taha. Aga ma arvan, et kui esmane vaimustus üle läheb (pealegi on niidid jm materjalid üsna kallid), siis saavad nad aru, et ega see nüüd käsitöö küll pole ja originaalsete asjade saamiseks tuleb ise vaeva näha.
Igatahes oli mõnus päev ja mulle täitsa meeldis, et sünnipäev tuttavatest eemal oli. No ja lennukiga meeldib mulle ka sõita ;) Seekord aitas isegi see, et lennukitransporti kasutasin, vältida kaost rahakotis, mis muidu ilmselt vältimatu oleks olnud. Asub ju Husqvarna esindus Pärnu mnt kangapoe vastas. Aga kuna tormasin ürituselt otse lennujaama, siis jäid kangameetrid koju tassimata :)
Aga sünnipäeva üllatus tabas mind neljapäeval, kui sain koolimajas (mhmm, huvitav postiljon selle sinna jätis) kätte paki Katil. Sees oli imeilus ja 100% minu värvides rätik. Aga ma sain sellega eputada. AITÄHH! Aga Kati...mm...mis avanss see on ;) ja mul on endal Kokobelliga tsärk ja käevõru - ja see ei mõju! Tundub, et igaühele sellel ühtemoodi võlujõudu ei ole.

Aga neljapäev kujunes pikaks. Panime maakondliku näitust üles ja eile sai see avatud.
Näituse ülespane on ränk töö, nagu kindlasti kõik, kes seda teinud on, teavad. Kõrvalt vaadates tundub see nii lihtne - paned asja paika, kui ei sobi siis tõstad mujale jne. Aga õhtuks oled täiesti läbi. Näitus sai ilus, ainult ruumi valgus ei ole kõige parem, selle pärast vaid ka kaks väga üldist pilti. Kui paremaid saan, panen mõned juurde.
Last week has been very busy (well, to be honest, last weeks has been very busy).
Wednesday I was in Tallinn. There were schooling day. I get new embroidery-machine Husqvarna Designer1 to my class. I was interesting day. And I’m very happy that we get this machine to school. I made little bag.
And I got big surprise – Kati sent birthday gift to me. I got beautiful shawl and I’m very happy. Colors are 100% my taste and she makes very fine work.

Thursday we (graft and art teachers on Hiiumaa) put up exhibition. We show our kids works from last year.
This summer is 10th ESTONIAN YOUTH SONG AND DANCE CELEBRATION and same time is open big exhibition in Tallinn. There is kids grafts and arts from all over the Estonia.
4 kommentaari:

Sirliiz ütles ...

Palju õnne, tead ju küll mis nende hilinenud õnnesoovide kohta öeldakse ;)

Näitus tundub isegi kaugeltvaates ahvatlev!

Kati ütles ...

Palun luba selle ilusa pildi enda blogisse ülesseriputamiseks. Mis sellesse kujukesse puutub, siis meil võttis ju ka veel üle poole aasta aega enne kui toimis. :)

Susann ütles ...

Happy Birthday! The shawl is so beautiful!

I wish Estonia was not so far away, your craft fairs looks very interesting.

VIAJERO ütles ...

Hello, Quiero hablar en mi idioma, no se si lo entiendas, pero es el unico blog de Estonia que hasta ahora he podido visitar, y ya para mi eso es fascinante. Gracias y que sigan los exitos